IMPREZY INTEGRACYJNE

Imprezy integracyjne kojarzą się nam z początkami firmy Compass, ale w myśl zasady o ustawicznym rozwoju, nasza ekipa podjęła także inne działania.

Zrozumieliśmy, że organizacja imprez integracyjnych według ogólnie panujących standardów narzucanych przez korporacje, a gorliwie realizowanych przez wiele firm eventowych, nie daje już nam satysfakcji i nie widzimy się w tej roli.

O zmianach w naszej firmie zadecydowała możliwość wyboru potencjalnych klientów i nie były one powiązane z dylematem przetrwania finansowego.
Nie oznacza to, że całkowicie poddaliśmy organizowanie imprez integracyjnych. Nadal podejmujemy działania w tym kierunku, ale znacznie rzadziej i tylko w przypadku, gdy nasz klient ma podobną wizję imprezy do naszej.  Z czasem staliśmy się bardziej dojrzali, doświadczeni i zrozumieliśmy, że nie każda współpraca z klientem przynosi zadowolenie i spełnienie.

Teraz pracujemy na własnych zasadach, robiąc to co lubimy najbardziej i mając poczucie, że tworzymy coś nieszablonowego.

Drogi potencjalny kliencie, jeśli Twoja wizja imprezy integracyjnej nie obejmuje:
– najdroższego hotelu, a przed nim banerów z logo firmy, dla której pracujesz
– zajęć o tematyce survivalowej połączonych z noclegiem i wyżywieniem w hotelu
– jazdy quadami lub samochodami po łące dla grupy 500 osób, a dla reszty strzelanie z łuków, tak aby w tym samym czasie nie wszyscy stali w kolejce do quada.
– infantylnych zabaw w gry scenariuszowe, typu szukanie skarbu zbójnika itp.

to zapraszamy do kontaktu…