O nas

Specjalizujemy się we wszystkim co jest trudne i nieszablonowe.

Zajmujemy się organizacją ekspedycji, szkoleń outdoorowych (szkoła off road, survival, itp.), imprez integracyjnych, obsługą planów filmowych w trudno dostępnych miejscach, programami specjalnymi, które są połączeniem naszych dotychczasowych doświadczeń, wyobraźni i oczekiwań klientów a także organizacją nietypowych imprez integracyjnych.

Firma istnieje od 2000 roku, nasza działalność rozpoczęła się od organizacji imprez integracyjnych dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie, możliwość rozwoju naszej bazy sprzętowej, a przede wszystkim stworzyliśmy wspaniały zespół otwartych umysłowo profesjonalistów.

Kim jesteśmy?

Trudno opisać nasz zespół w kilku słowach bo każdy jest inny. Są wśród nas ludzie z różnymi doświadczeniami, a wielu współpracuje z nami od wielu lat. Nasz zespół to eksperci z wielu dziedzin takich jak: turystyka przygodowa, wspinaczka, speleologia, lotnictwo, żeglarstwo, off road, survival, produkcja filmowa, fotografia.

To ludzie mieszkający w różnych krajach, mówiący w wielu językach, o wielu zainteresowaniach, doświadczeniach a przede wszystkim otwarci umysłowo.

Charakteryzuje nas doświadczenie, unikanie szablonowych rozwiązań, własna baz sprzętowa a przede wszystkim to że bardzo lubimy ze sobą pracować i mamy wiele wspólnych wspomnień.

Kim są nasi klienci?

Czasy gdy chwaliliśmy się referencjami i logami naszych klientów dawno minęły. Teraz stawiamy wyłącznie na obsługę klientów, z którymi „nadajemy na podobnych falach”.

Dla nas Klient to przede wszystkim partner. Partner w rozmowie, w działaniu, we wspólnym szkoleniu. W przeciwnym razie, przedsięwzięcie nie ma szans powodzenia.

Nie wszyscy takiej firmy potrzebują i nie dla wszystkich takie szczere, a jednocześnie aktywne podejście jest istotną wartością.

Nie jesteśmy i nie chcemy być firmą dla każdego bo tylko ludzie zadowoleni z tego co robią, potrafią pracować twórczo na rzecz innych ludzi.

Współpraca

Jednym z naszych priorytetów jest niezależność, dlatego też od początku istnienia firmy powiększamy i modernizujemy naszą bazę sprzętową, co pozwala nam unikać pośredników i zachować swój własny styl.

Mamy jednak  świadomość że nie jesteśmy ekspertami od wszystkiego dlatego też współpracujemy z kilkoma najlepszymi firmami w  branży turystyki przygodowej, incentive, telewizyjnej oraz lokalnymi firmami wszędzie tam gdzie nasze doświadczenie i sprzęt nie są wystarczające. Staramy się unikać roli podwykonawcy dla innych firm tupu agencje PR, eventowe czy biura podróży, co nie znaczy że mówimy im nie, jednakże preferujemy bezpośredni kontakt z klientem a nie poprzez pośredników.