Ekspedycje

Duży nacisk kładziemy na edukacyjną formę naszych wyjazdów zarówno w sensie krajoznawczym, kulturowym jak i sportowym.
Klienci korporacyjni są dla nas równie ważni i chętnie przygotujemy dla nich indywidualne programy. Szczególnie cieszy nas współpraca z firmami, dla których priorytetem nie jest zrobienie sobie zdjęcie z mieszkańcami masajskiej wioski na tle banneru z logo ich firmy.

Idąc tym tokiem rozumowania, kolejnym elementem naszych ekspedycji jest chęć pozostawienia po sobie czegoś dobrego. Staramy się zachęcać naszych klientów, aby w przygotowywanym przez nas programie znalazł się też czas na „czyn społeczny”.
Robimy to co lubimy, jesteśmy profesjonalistami, staramy się być przygotowani na każdą ewentualność, ale należy wziąć pod uwagę, że nie zawsze wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Spontaniczność i elastyczność są dla nas czymś normalnym i tego samego oczekujemy od uczestników.

Jak przygotowujemy nasze programy?
Poza naszymi stałymi propozycjami programów ekspedycyjnych, zawsze jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów i chętnie podejmiemy się wyzwania przygotowania dla nich specjalnego programu w dowolnym miejscu na ziemi lub zmodyfikowania jednego z naszych stałych programów.
Nie chcemy nikomu niczego narzucać, wręcz oczekujemy od naszych klientów pierwszego kroku ponieważ to oni pierwsi zwracają się do nas.

Jesteś zainteresowany czymś innym? Zgadzasz się z naszym sposobem myślenia? Skontaktuj się z nami i podaj nam kilka szczegółów (lość osób, wiek, płeć, zainteresowania, ilość czasu przeznaczonego na wyjazd, kilka lokalizacji, które cię interesują oraz budżet).
Wtedy my skorzystamy z naszych doświadczeń, wyobraźni i postaramy się przygotować kilka wstępnych propozycji, aby ostatecznie wspólnie wybrać to na czym najbardziej nam zależy i na czym powinniśmy się skupić.

Uwaga! Pragniemy zwrócić uwagę, że ekspedycje to nie tylko dalekie wyjazdy na bieguny, Mt. Everest , pustynie, do dżungli itp.
Jesteśmy otwarci i przygotowani na wiele sytuacji i tego samego oczekujemy od naszych klientów.

WAŻNE! Staramy się organizować nasze programy tak, aby obejmowały jak najwięcej atrakcji. Niestety, klimatyzacja czy transport helikopterem nie zawsze są możliwe podczas ekspedycji. Podsumowując, jeśli nie możesz obejść się bez twoich ulubionych potraw w obcym kraju i jednocześnie boisz się nowych wyzwań, to nie koniecznie jest oferta dla ciebie.