Obsługa planów filmowych

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy także zaoferować nasze usługi z zakresu logistyki, obsługi alpinistycznej i medycznej przy obsłudze planów filmowych i zdjęciowych w trudno dostępnych miejscach i wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć zwykłymi środkami transportu.
Z naszym doświadczeniem i naszym sprzętem technicznym, zorganizujemy bazę filmową w każdych warunkach, zapewnimy dostawy prądu, namioty, transport samochodami terenowymi a także zadbamy o profesjonalne zabezpieczenie alpinistyczne dla ekip filmowych i opiekę medyczną wszędzie tam gdzie jest to konieczne.
Zapraszamy do współpracy stacje telewizyjne oraz firmy związane ze środowiskiem filmowym i telewizyjnym.
Nasi ludzie i sprzęt pracowali przy nietypowych zleceniach dla TVP i TVN.
Zachęcamy do kontaktu z nami, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Firma Compass oferuje także usługi w zakresie zabezpieczania planów filmowych oraz pomoc w realizacji wszelkich projektów reżyserskich.

Profesjonalny sprzęt wykorzystywany w wyprawach wysokogórskich
i speleologicznych, sportach wyczynowych i extremalnych daje nam możliwość realizacji najtrudniejszych zadań produkcyjnych.

Wykorzystując nasze zaplecze techniczne, doświadczenie, profesjonalizm
i kwalifikacje możemy zrealizować projekt filmowy w trudnych warunkach
i niedostępnych miejscach. Pomagamy w doborze unikatowych plenerów
i wyszukanej scenerii. Organizujemy zabezpieczenie wysokościowe, samochodowe, jak również dbamy o bezpieczeństwo ekipy przy zdjęciach na akwenach wodnych.

Współpracujemy przy plenerowych realizacjach zarówno indywidualnych projektów filmowych, jak i reportaży, filmów dokumentalnych, felietonów, teledysków, filmów promocyjnych, spotów reklamowych, itp.

Dzięki konsultacjom z profesjonalnymi twórcami filmowymi, operatorami
i grafikami zapewniamy fachowe opracowanie materiału pod względem merytorycznym i technicznym: scenariusz, realizacja, zdjęcia.

Naszym celem jest realizowanie niebanalnych i skutecznych pomysłów dotyczących zarówno kampanii reklamowych, jak i prywatnych inicjatyw.

Zapraszamy do współpracy stacje telewizyjne, operatorów oraz wszystkich, którzy noszą się z myślą zrealizowania własnego, oryginalnego projektu filmowego.

Co to są wydarzenia specjalne w naszym wykonaniu?

Wydarzenia specjalne (special events, wydarzenia korporacyjne, eventy) zyskały miano najważniejszych narzędzi kształtowania wizerunku firmy. Ponieważ ich głównym celem jest wywołanie pozytywnego rozgłosu wokół firmy wymagają wyjątkowej oprawy, by na długo pozostać w pamięci uczestników.

Special events to nieszablonowa forma bezpośredniej komunikacji, gwarantująca firmie osiągnięcie istotnych dla niej celów marketingowych.

Poza aspektem promocyjnym, wydarzenia specjalne mają na celu podtrzymywanie kontaktów z kontrahentami, klientami i partnerami handlowymi.

Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu nietypowych przedsięwzięć, organizacji imprez launchingowych dla firm motoryzacyjnych, bankietów, imprez integracyjnych, konferencji, pikników firmowych oraz produkcji filmowej.

Nasze projekty realizujemy kompleksowo, poczynając od analizy celów i grup docelowych, poprzez opracowanie planu działań (scenariusz, symbolika, opracowanie materiałów, wizja lokalna, opracowannie koncepcji strony internetowej, leyout’u druków, współpracy z mediami, catering, imprezy towarzyszące, namioty, technika estradowa, impresariat, koordynacja i obsługa), a na pożegnaniu ostatniego gościa kończąc.

Wydarzenie specjalne to nie imprezy integracyjne, szkolenia, pikniki firmowe lub incentive travel, których główną atrakcją są samochody terenowe, quady, loty widokowe, skutery śnieżne, gry fabularne, paintball itp. Posiadając wieloletnie doświadczenie w realizacji imprez integracyjnych z powodzeniem włączamy sporty ekstremalne do programów special events zwiększając ich atrakcyjność wśród uczestników.

Co nas wyróżnia?

Potrafimy kreować wizerunek marki czy firmy w każdym miejscu i otoczeniu: na pustyni, w jaskini, w kosmosie lub egzotycznym kraju.
Mamy pomysły, doświadczenie i zgrany zespół specjalistów od public relations i event marketingu, a ich entuzjazm i zaangażowanie pozwala na realizację nawet najbardziej niezwykłych programów.