Video

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony VIDEO z dokumentacją naszych imprez integracyjnych, eventów, szkoleń off road i rozgrywek paintball’owych. Szczególnie polecamy odwiedzanie tej strony osobom, które szukają nowych pomysłów na organizację imprez integracyjnych.

Imprezy integracyne w naszym wykonaniu to połączenie naszych „flagowych” atrakcji, czyli: quady, samochody terenowe, techniki linowe, paintball, zawody łucznicze, jazada mini koparkami i zabawy z wykorzystaniem nawigacji GPS. Celem spotkań jest integracja pracowników, niekonwencjonalna forma spędzenia wolnego czasu.

Całość staramy się połączyć w scenariusz zgodny z preferencjami klienta i jego otwartością na naszą fantazję. Programy budujemy w zależności od profilu firmy, liczby uczestników oraz przeznaczonego budżetu. Stopień trudności zawsze dostosowany jest tak, aby wszyscy, bez wzlędu na płeć i wiek, mogli aktywnie w nim uczestniczyć.

Naszą ofertę imprez integracyjnych dzielimy na dwa rodzaje:

Pierwszy tzw. „kawa na ławę”, czyli np: organizujemy grę w paintball, zjazdy linowe i jazdę quadami, samochodami terenowymi, zawody strzeleckie, catering itp…

Uczestnicy wiedza, co ich czeka dużo wcześniej. Głowną atrakcją jaką im zapewniamy to zwiększona dawka adrenaliny. Ten produkt jest najlepszym rozwiązniem jesli klient jest zainteresowany organizacją programu z atrakcjami, ale ze względu na dużą liczbę uczestników (pow. 100 osób) i ograniczoną ilość czasu nie jest możliwe zorganizowanie rozbudowanego programu w taki sbosób, jak w opisywanej poniżej drugiej opcji imprez integracyjnych.

Drugi rodzaj naszych imprez integracyjnych to programy rozbudowane . W tym przypadku też opieramy się na naszych flagowych atrakcjach, czyli: paintballu, quadach, samochodach terenowych, technikach linowych, i nawigacji GPS, ale całość staramy się połączyć w jakiś sensowny scenariusz, który zależy od preferencji klienta i jego otwartości na naszą fantazję, miejsca, liczby uczestników, wieku uczestników, profilu firmy itd. Cechą charakterystyczną naszych rozbudowannych programów integracyjnych jest to, że przygotowywane są one dla mniejszych grup (do 50- 60 osób ), a cała grupa uczestników jest dzielona w tarkcie imprezy na dwie lub trzy mniejsze grupy. Mała grupa uczestników ma na celu sprawny przebieg całego programu bez zbędnego oczekiwania w kolejce np. do stanowiska strzelniczego, czy do jazdy na quadzie.

Kolejną różnicą pomiędzy programem „kawa na ławę”, a programem rozbudowanym jest to, że wcześniej podzielone grupy uczestniczą osobno w przygotownych dla nicgh atrakcjach, ale możliwa jest rywalizacja pomiędzy tymi grupami w wykonywaniu poszczególnych zadań, a wyniki są ogłaszane pod koniec dnia lub wyjazdu integracyjnego.

Uczestnicy w trakcie trwania takiego programu poza „typowymi naszymi atrakcjami” i dzięki odpowiedniemu i wiarygodnemu przedstawieniu celu gry (programu), szukają rozwiązań w nie typowy sposób.

Staramy się, aby nasze program nie miały nic wspólnego z różnego rodzaju infantylnymi grami fabularnymi typu: „jesteśmy w roku 2078, kosmici zaatakowali ziemię, a uczestnicy mają za zadanie odszukać czarodziejski pierścień i w ten sposób uratować ludzkość”. Nasze programy również opierają się na fałszywej fabule z tą tylko różnicą, że jest ona tak przedstawiona, że uczestnicy w nią wierzą i mają motywację do wspólnego działania, a także „pole do popisu”.

Wszystkie programy tworzymy indywidualnie. Zawsze jesteśmy przygotowani na scenariusz awaryjny na wypadek niepogody.

Naszych kilentów (osoby odpowiedzialne za wybór organizatora imprezy) najchętniej zapraszamy na jednodniowy rekonesans w okolice Krakowa, w czasie którego możemy pokazać wszystkie możliwe atrakcje i opcje, które jesteśmy w stanie zorganizować. Jest to najlepsza forma przedstawienia tego, co oferujemy zarówno dla klienta jak i dla nas.

Oczywiście jeśli klient nie ma czasu na takie spotkanie, wtedy osobom zainteresownym proponujemy obejrzenie naszej galerii zdjęć i filmów na stronie internetowej.

TECHNIKI LINOWE
Bardzo widowiskowe zadania, na które składają się mosty linowe, drabinki sznurowe, zjazd tyrolski, czy skok na wahadle. Atrakcje oparte na technikach linowych są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia wspinaczkowe oraz doświadczenie.
Więcej na ten temat można dowiedzieć się oglądając nasze filmy i zdjęcia.
FOTO.COMPASS.NET.PL
VIDEO.COMPASS.NET.PL

most linowy
1500 zł./dzień

most linowy zakończony skokiem na wahadle
2500 zł./dzień

zjazd tyrolski
2000zł/dzień

EKSPLORACJA JASKIŃ
Penetracja jaskiń to niebanalna atrakcja pozwala-
jąca zakosztować w poznawaniu miejsc niedostępnych dla szarego człowieka. Zabieramy uczestników pod ziemię na Jurze (m.in. Jaskinia Studnisko – najgłębsza w tej części kraju) lub w Tatrach. Kilkudziesięciometrowe studnie, wąskie przeciski i ogromne podziemne komory… Zapewniamy pełne wyposażenie plus opiekę doświadczonych instruktorów GOPR.
od 300 zł/osoba

ATV – QUADY
VIDEO
GALERIA

Quady o pojemności do 150 cm³
(KYMCO, ADLY itp.)
Quady produkcji chińskiej lub koreańskiej – tylno napędowe z automatyczną skrzynią biegów.
Ten rodzaj quadów ze względu na ich słabe możliwości wykorzystujemy tylko na imprezach plenerowych, gdzie przewidziana jest prosta jazda, po wyznaczonym torze, czy ewentualnie krótkie przejażdżki w niezbyt trudnym terenie.
650 zł/dzień

Quady o pojemności do 350 cm³
(Honda trx 250, trx 300)
Quady produkcji amerykańskiej – tylno napędowe z pół- automatyczną skrzynia biegów.
To czterokołowce średniej klasy, szybsze, mocniejsze i lepsze od quadów produkcji azjatyckiej. Tę opcję polecamy bardziej wymagającym klientom. Quady świetnie dają sobie rade w trudnym terenie oraz na długich kilkugodzinnych trasach
950zł/dzień

Quady o pojemności powyżej 350 cm³
(Honda, Yamaha, Kawasaki, Polaris)
Quady produkcji amerykańskiej lub japońskiej– napęd na cztery koła, automatyczne skrzynie biegów.
To czterokołowce najwyższej klasy, szybsze oraz mocniejsze. Tę opcję polecamy tylko użytkownikom doświadczonym. Quady świetnie dają sobie rade w trudnym terenie i na długich kilkugodzinnych trasach. Ze względów bezpieczeństwa, nie używamy ich do jazd po małych torach, gdzie istnieje duże natężenie ruchu, czy sąsiedztwo innych stanowisk animacyjnych.
1200zł/dzień

SAMOCHODY TERENOWE
VIDEO
GALERIA

OPCJA nr 1.
Uczestnicy wożeni są samochodami w trudnym terenie przez doświadczonych kierowców. Trasa jest tak ułożona, by mieli jak najwięcej atrakcji, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
To opcja najczęściej wybierana w przypadku imprez, gdzie samochody wykorzystywane są jako atrakcja dla uczestników, nie czujących się na siłach prowadzić osobiście samochód lub gdy samochody wykorzystywane są do transportu uczestników pomiędzy różnymi punktami, gdzie przygotowane są dla nich inne atrakcje np.: most linowy, gra w paintball, stanowisko z łukami.
Mercedes G, Nissan Patrol GR, Land Rover Defender
(wersje pięciodrzwiowe)
1200złdzień

OPCJA nr 2.
Uczestnicy sami prowadza samochody w trudnym terenie pod opieka instruktora (z wykorzystaniem wszystkich technicznych możliwości pojazdów tj. reduktora, blokad mechanizmów różnicowych wyciągarek).
Mercedes G, Nissan Patrol GR, Land Rover Defender (wersje pięciodrzwiowe).
1800zł/dzień

TATRA 6×6 TerrNo1
Coś dla miłośników dużego formatu – piętnastotonowy, nowy model Tatry z napędem na trzy osie, o doskonałym zawieszeniu i wielkich możliwościach przeprawowych. Jazda nią to spore wyzwanie, ale i wielka przyjemność. Proponujemy szkołę jazdy ciężarówką Tatra na imprezy integracyjne, szkołę jazdy off-road i do zabaw budowlanych w połączeniu z naszymi mini-koparkami i ładowarkami.
3000 zł/dzień

UAZ, GAZ
Uczestnicy są wożeni samochodami w trudnym terenie przez doświadczonych kierowców Trasa jest tak przygotowana, aby mieli jak najwięcej atrakcji, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
W przypadku wyboru przez klienta tych pojazdów informujemy, że są to pojazdy o dużo niższym standardzie. Ze względów pratycznych w przypadku tych pojazdów ograniczamy się do organizacji imprez w Krakowie i najbliższej okolicy.

800zł/dzień

TRANSPORTER OPANCERZONY – SKOT
To atrakcja szczególnie polecana na imprezy integracyjne o charakterze militarnym i survivalowym co nie oznacza, że nie nadaje się także jako atrakcja do przejażdżek na piknikach firmowych. Każdy uczestnik może spróbować osobiście prowadzania pojazdu w trudnym terenie pod opieką instruktora. W pojeździe jest 8 miejsc dla uczestników.
Uwaga: ze względu na duże gabaryty pojazdu i jego przeznaczenie do jazdy w trudnym terenie informujemy, że przy wyborze tej atrakcji konieczne jest wcześniejsze sprawdzenie czy jazda transporterem opancerzonym jest tam możliwa.
W przypadku Krakowa i okolic w promieniu do 100 km nie pobieramy żadnych dodatkowych dopłat za transport SKOT-a na miejsce imprezy.
5000 zł./dzień

ZAWODY STRZELECKIE
Zawodnicy mają do dyspozycji łuki lub wiatrówki. Po wstępnym kursie ćwiczą strzelanie do tarcz ustawionych w odpowiedniej odległości zależnej od stopnia ich umiejętności. Bardzo popularną dyscypliną jest także strzelanie z broni myśliwskiej do rzutków oraz zajęcia na specjalnych strzelnicach sportowych.

Wiatrówki
zawody w strzelaniu do tarczy.
300 zł za jedną wiatrówkę

Łuki
klasa sportowa, zawody w strzelaniu do tarczy.
400 zł za jeden łuk

HTF SQUAD
Młoda dyscyplina strzelecka z wykorzystaniem karabinów pneumatycznych dużej mocy z celownikiem optycznym. W terenie ukryte są figury gryzoni. Zadaniem strzelającego uczestnika jest trafienie w „killzone” tj.otwór figurki z odległości od 10 – 50 m, co powoduje automatyczne złożenie się figurki i przyznanie punktów.
2000 zł/dzień
(5 karabinków, 20 figurek)

PAINTBALL

Gra zespołowa polegająca na oznakowaniu graczy z drużyny przeciwnej za pomocą urządzenia zwanego markerem, strzelającego żelatynowymi kulkami z farbą. Po otrzymaniu pojedynczego trafienia zawodnik schodzi z pola gry i musi czekać do kolejnej rundy. Paintball jest wykorzystywany jako doskonałe ćwiczenie interpersonalne. Bardzo często jest uzupełnieniem systemu motywacji i komunikacji wewnętrznej w firmie. Wiele światowych koncernów odkryło zalety tej gry, organizując swoim pracownikom weekendowe wyjazdy w teren. Poprzez zabawę uczestnicy uczą się pracy w zespole, zdobywają wzajemne zaufanie oraz odkrywają głęboko tkwiące zdolności przywódcze.

Więcej na ten temat można dowiedzieć się oglądając nasze filmy i zdjęcia (link VIDEO i link GALERIA) www.compass.net.pl
Grupa min.10 osób, maks. 50 osób
Pakiet startowy
100 kulek, marker, maska i mundur 200
kulek 300
kulek 400
kulek 500
kulek 600
kulek 700
kulek
55 zł
80 zł
100 zł
120 zł
140 zł
160 zł
180 zł

SUMO

Zawodnicy ubierają się w kostiumy napełniane powietrzem. Teraz stają się prawdziwymi zawodnikami sumo. Mogą przekonać się jak trudno pokonać przeciwnika, gdy obwód pasa zwiększy się dwukrotnie
1800 zł/dzień

GLADIATORZY

Zawodnicy walczą specjalnymi pałkami na pneumatycznej arenie. Gladiatorzy to sprawdzian kondycji fizycznej, szybkości i sztuki balansu ciałem.
2000 zł/dzień

BUNGEE RUN

Naciągacz, dwa dmuchane tunele, w których zawodnicy uwiązani na gumowych linach starają się dotrzeć jak najdalej. Po naciągnięciu liny do maximum, karkołomny powrót daje dużo radości. Doskonała atrakcja na imprezy plenerowe oraz integracyjne.
2500 zł/dzień

BOISKO PNEUMATYCZNE
Zawodnicy przyczepieni do poziomych belek grają w piłkę – 2 drużyny po 5 osób. To znane wszystkim piłkarzyki w gigantycznym wydaniu. Ograniczenie swobody i nietypowe warunki dają dużo zabawy i śmiechu. Zawodnicy pomimo utrudnienia w poruszaniu się dają z siebie wszystko by zdobyć bramkę.

2600 zł/dzień

EURO BUNGY
Urządzenie cieszące się ogromnym zainteresowaniem dzieci jak i dorosłych podczas pikników firmowych. Skoki i salta wykonywane w powietrzu na Euro Bungy to niezwykłe przeżycie. Konstrukcja służy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym o wadze do 100 kg.
2300 zł./dzień

DMUCHANE ZAMKI
To atrakcja dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, która zapewniają nieustanną rozrywkę bez względu na kaprysy pogody. Dmuchane zadaszenie świetnie chroni użytkowników urządzenia przed ostrym słońcem oraz wiatrem i deszczem.
2000 zł./dzień

JAZDA KONNA DLA DZIECI
Polecamy przejażdżki w siodle dla dzieci, jest to atrakcja szczególnie polecana na pikniki firmowe gdzie pracownicy zabierają ze sobą dzieci. Poza jazdą na koniu pod opieką instruktora dzieci mogą ciekawie spędzić czas karmiąc zwierzęta.
400 zł./dzień

TRAMPOLINA
To atrakcja dla dzieci, którą szczególnie polecamy na pikniki firmowe.
W zależności od wieku uczestników i jeśli jest taka potrzeba możemy postawić na około siatkę ochronną zabezpieczjaca przed niekontrolowanym zeskoczeniem z trampoliny.
500 zł/dzień

SAMOCHODZIKI ELEKTRYCZNE
Kolejna atrakcja dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat, którą polecamy na pikniki firmowe gdzie poza atrakcjami dla dorosłych konieczne jest zapewnienie dobrej zabawy dla najmłodszych. 200 zł./dzień

ZORBING
Rodzaj sportu ekstremalnego polegający na staczaniu się ze zbocza lub spływaniu rwącą rzeką, strumieniem w plastikowej, nadmuchiwanej, wykonanej z materiałów odpornych na uszkodzenia podwójnej kuli „zorba”. Kula wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa.

2500zł/ dzień

SKOKI SPADOCHRONOWE W TANDEMIE
Pęd powietrza i świst w uszach – podobno tylko tyle na początku są w stanie zarejestrować nasze zmysły podczas skoku spadochronowego. Skoki organizowane są w okresie wiosenno-letnim.

800zł/1 skok

MINI KOPARKI / MINI ŁADOWARKI
Uczestnicy po wstępnym przeszkoleniu mają do wykonania różnego rodzaju zadania, zależne od ich umiejętności, czasu i pory roku.
Do dyspozycji mamy mini koparkę oraz mini ładowarkę Bobcat, za pomocą których można zorganizować zawody w odśnieżaniu, kopaniu, „rzucaniu beczkami”, slalomie oraz wiele innych atrakcji. Nasz sprzęt, ze względów bezpieczeństwa wyposażony jest w zdalne odłączanie zapłonu.

2000 zł./dzień

GOLF – DRIVING RANGE

Jest doskonałą formą aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Pozwala na grę zarówno samodzielną jak również rywalizację w grupie.
Driving Range: miejsce służące do treningu wybijania piłki na odległość.

300 zł./ 3h
kurs drving range

PIŁKA NOŻNA

Gra w piłkę nożną na stadionie klasy pierwszo ligowej.

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od lokalizacji, czasu wynajmu i rangi stadionu.

PSIE ZAPRZĘGI

Uczestnicy mogą być pasażerami lub prowadzącymi zaprzęg. Atrakcje można organizować zimą, a także latem (wówczas psy ciągną wózki na kołach).

300 zł./ 1 godzina

SKUTERY ŚNIEŻNE

Pełna emocji jazda na skuterach śnieżnych, możliwa do zorganizowania tylko zimą przy dużej ilości śniegu. Uczestnicy w zależności od budżetu oraz czasu mogą mieć przygotowane specjalne trasy, które pokonują w kolumnie za przewodnikiem.

350 zł./ 1 godzina

ZABAWY Z WYKORZYSTANIEM NAWIGACJI SATELITARNEJ

To bardziej nowoczesna wersja biegów na orientację. Uczestnicy za pomocą odbiorników GPS i podanych współrzędnych geograficznych muszą dotrzeć do wyznaczonego punktu, gdzie będzie na nich czekać kolejna informacja z dalszymi współrzędnymi następnego punktu lub inne nietypowe zadanie. W trakcie całej zabawy uczestnicy nie maja bezpośredniego kontaktu z organizatorami, jednak przez cały czas są przez nich obserwowani oraz filmowani z ukrycia.

500 zł / 1 odbiornik GPS

SEGWAY
elektryczne pojazdy na jednej osi, jazda na nich polega na wychylaniu się do przodu i do tyłu, co powoduje przyspieszanie i hamowanie. Wielką przyjemnością jest samo obcowanie z Segway’em.

2250 zł/dzień

JAZDA KONNA

Kursy podstaw jazdy konno, dla zawansowanych kilkugodzinne przejażdżki w terenie.

30 zł./ 1 godzina

SZKOŁA OFF ROAD

To profesjonalny, trzydniowy kurs z zakresu jazdy samochodem terenowym dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Zapewniamy cały sprzęt potrzebny do szkolenia.
Kilka dni przed rozpoczęciem szkolenia każdy uczestnik dostaje od nas materiały dydaktyczne oraz płytę CD z filmami na temat jazdy off – road, z którymi powinien zapoznać się przed rozpoczęciem trzydniowego szkolenia.

3000 zł/osoba – trzy dniowy kurs toretyczno – praktyczny

PARALOTNIE – LOTY PASAŻERSKIE

Nie wymagamy specjalnego przygotowania, ani przeszkolenia. Lot trwa ok. 15 minut i dla osób, które nigdy nie latały jest niezwykle emocjonujący.
Loty pasażerskie mogą odbywać się w Bieszczadach, Beskidach oraz okolicach Zakopanego w sezonie wiosenno – jesiennym.

300 zł./1 osoba

SKOKI NA BUNGIE

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od typu atrakcji, lokalizacji i ilości uczestników
TURYSTYCZNE LOTY BALONEM
To podniebna przygoda, może być oryginalną nagrodą, wyróżnieniem dla pracowników lub gości firmy, a także wielką atrakcją podczas spotkań integracyjnych.

Średni czas lotu turystycznego wynosi 1 godzinę. Szczególnie polecamy loty nad małopolską, czy malowniczym terenem Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
4000 zł./ 1 godzina lotu balonem dla 10 osób

LOTY WIDOKOWE SAMOLOTEM

Proponujemy loty rożnymi modelami samolotów :An – 2, PZL-104 WILGA, PZL-101 GAWRON, Z-42M ; Z-142, CESSNA – 152.

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od lokalizacji, modelu samolotu, czasu wynajmu i ilości uczestników.

LOTY WIDOKOWE SZYBOWCEM

Loty odbywają się na szybowcach dwumiejscowych typu Puchacz. W zależności od lokalizacji i sprzyjających warunków atmosferycznych lot może trwać do 20 minut.

250 zł./1osoba

LOTY WIDOKOWE HELIKOPTEREM

Pasażerskie loty helikopterem (do 10 osób) nad dowolnie wybranym terenem.

4600 zł./ 1 godzina lotu

ATRAKCJE NA WODZIE

(spływy pontonami, tratwami, kajakami, rejsy statkami, żaglówki)
To szereg atrakcji, które można zorganizować w terenie z akwenem wodnym lub w pobliżu rzek. Ograniczeniem może być oczywiście lokalizacja, warunki pogodowe, pora roku, umiejętności i wiek uczestników, a także czas.
Niezależnie od tych wszystkich ograniczeń jest to jak najbardziej możliwe.
Najczęściej wybieraną atrakcją są spływy pontonami po górskich rzekach, zawody żeglarskie (mini regaty) na jeziorach, jak również rejsy statkami po Wiśle, jako połączenie atrakcji oraz środka transportu w przypadku imprez integracyjnych realizowanych na dużym obszarze.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od typu atrakcji, lokalizacji i ilości uczestników.

SPŁYWY KAJAKOWE

Szczególnie polecamy w sezonie letnim, przy założeniu że grupa nie ma dużych ograniczeń czasowych.
Spływy organizujemy na następujących rzekach w Polsce: Brda, Wda, Czrna Hańcza, Rospuda, Drawa, Piława, Nida i końcowy odcinek Raby.
Spływy kajakowe mogą być łączone z naszymi innymi atrakcjami terenowymi np: jazdą samochodami terenowymi, quadami, biegami na orientację itp.
200 zł/osoba

REGATY ŻEGLARSKIE

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od typu atrakcji, lokalizacji i ilości uczestników.

PODUSZKOWCE

Zabawa w dowolnym terenie: woda, łąka, polana, pole… Zawodnik może uczestniczyć w zabawie jako pasażer lub spróbować samodzielnie kierować pojazdem.

4500 zł/ dzień

ZADANIA BUDOWLANE

Uczestnicy, mając do dyspozycji ograniczone środki, muszą zbudować określoną konstrukcję. W zależności od warunków może to być most do przeprawy samochodów terenowych lub quad’ów, tratwa itp. Aby wykonać zadanie, uczestnicy muszą wykazać się nie tylko sprytem i siłą, ale też umiejętnością współpracy i organizacji. Konkurencja ta może stanowić jeden etapów wyprawy off road lub innego programu przygotowanego przez firmę Compass.

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od typu atrakcji, lokalizacji i ilości uczestników

BUDOWA POJAZDÓW

Uczestnicy dostają do dyspozycji materiały i narzędzia. Ich zadaniem jest zbudowanie pojazdu, wg. wcześniej ustalonych norm.
Forma tej zabawy zależna jest od wielu czynników (miejsce, czas ilość uczestników, ich doświadczenie, budżet). Najczęściej jest to budowa pojazdów na bazie samochodów osobowych przeznaczonych do złomowania. Uczestnicy współpracują w kilku konkurujących w grupach. W w określonym czasie muszą skonstruować pojazd, który później ma wziąć udział w zawodach np. jazda techniczna w trudnym terenie. W przypadku lokalizacji nad zbiornikami wodnymi jest to najczęściej budowa pojazdów pływających z różnego rodzaju materiałów.

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od typu atrakcji, lokalizacji i ilości uczestników

GOKARTY

Wyścigi gokartami z silnikami spalinowymi. Łatwa obsługa, tylko gaz i hamulec. Wyścigi można także urządzać w dużych pomieszczeniach a także w nocy.

80 zł za pojazd na 30 minut

ŚCIANA WSPINACZKOWA

Ściana przygotowana jest w taki sposób, aby umożliwić każdej osobie pokonanie trudności technicznych i jednocześnie zmierzyć się z barierą własnych możliwości w atmosferze kontrolowanego ryzyka. Ściana ustawiana jest na konstrukcji samonośnej, co pozwala na montaż w każdych warunkach i na zróżnicowanym podłożu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od wysokości ściany, lokalizacji i ilości uczestników.

SAMOCHODY ZABYTKOWE

Proponujemy organizacje imprez integracyjnych, pikników firmowych i eventów z wykorzystaniem zabytkowych samochodów. Dysponujemy następującymi modelami: Skoda Octavia, Syrena 1005 L, VW Garbus, FSO Warszawa i Wołga
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości pojazdów i lokalizacji.

CO-DRIVE SUBARU IMPREZA

Oferujemy Państwu organizację imprezy z dużą dawką adrenaliny, czyli jazdę na prawym fotelu pilota w samochodzie rajdowym.
Co-drive samochodem rajdowym organizowany jest z udziałem zawodników z polskiej czołówki posiadających międzynarodową licencję rajdową i startujących w Mistrzostwach Polski.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości pojazdów i lokalizacji.

JAZDA CZOŁGIEM

Proponujemy jazdę czołgiem T – 55 po poligonie wojskowym.
Każdy uczestnik może spróbować osobiście prowadzania pojazdu w trudnym terenie.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości pojazdów i lokalizacji.

CHODZENIE PO OGNIU – FIRE WALKING
To program artystyczny, który zawiera w scenariuszu pokazy tancerzy ognia, oprawę muzyczną na zakończenie każdy z uczestników może dobrowolnie spróbować chodzenia po rozżarzonych węglach – wskazane, aby program odbywał się po zmroku.
3500 zł

PRODUKCJA FILMOWA

Uczestnicy mają do dyspozycji ekipę filmową, a ich zadaniem jest opracowanie oraz nagranie własnego filmu na dowolny wybrany przez nich temat.
Ceny ustalane indywidualnie.

WYKRYWACZ METALU I GPS
Odpowiednio wcześniej w różnych miejscach zakopujemy jakieś przedmioty (mogą to być prezenty uczestników lub rzeczy, które będą przydatne w dalszej części zabawy). Uczestnicy mają do dyspozycji listy ze wskazówkami, odbiorniki GPS i wykrywacze metalu ich zadanie do znaleźć zakopany przedmiot, nasze zadanie to sprawić, aby długo zapamiętali to wydarzenie.
4000 zł

POKAZY RYCERSKIE

To nie tylko pojedynki, to także złożona choreografia i średniowieczne rytuały.
To impreza, w której mogą brać udział także uczestnicy, mając okazję uczestniczyć w kursie tańców dworskich, zadaniach sprawnościowych oraz biesiadzie.
Ceny ustalane indywidualnie.

POKAZY PIROTECHNICZNE

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od typu atrakcji i lokalizacji.

KASYNO

Pomagamy w bezpieczny sposób poczuć specyficzny klimat prawdziwego hazardu.

Ceny ustalane indywidualnie.

IMPREZY TEMATYCZNE

GRY FABULARNE
Organizujemy też imprezy tematyczne oraz gry fabularne, jednak staramy się, by nasze programy nie miały nic wspólnego z różnego rodzaju infantylnymi grami fabularnymi typu: „Jesteśmy w roku 2078, kosmici zaatakowali ziemię, a uczestnicy mają za zadanie odszukać czarodziejski pierścień i w ten sposób uratować ludzkość”. Nasze programy również opierają się na fałszywej fabule z tą tylko różnicą, iż jest ona tak przedstawiona, by uczestnicy w nią wierzyli oraz mieli motywację do wspólnego działania, a także „pole do popisu”.

BAZA NOCLEGOWA – NAMIOTY NS
Dysponujemy własnym sprzętem biwakowym, czyli wojskowymi namiotami sztabowymi, kuchnią polową, kanadyjkami i wojskowymi śpiworami.
Jesteśmy w stanie zapewnić nocleg w namiotach sztabowych dla grupy 60 osób.

DYSKOTEKA / KURSY TAŃCA
To propozycja na zakończenie dnia, w zależności od preferencji klientów może to być zwykła dyskoteka, impreza tematyczna lub pokazy zespołów tanecznych połączone z kursem tańca dla uczestników.
Zapewniamy profesjonalnych DJ-ów oraz niezbędny sprzęt taki jak; nagłośnienie, oświetlenie i obsługę muzyczną.
Szczególnie polecamy imprezy tematyczne połączone z kursem tańców celtyckich, słowiańskich, flamenco, czy salsy.

Ceny ustalane indywidualnie.

KARAOKE

Zapewniamy nagłośnienie, wizualizację (laptop, projektor) i profesjonalną obsługę potrafiąca przełamywać zahamowania uczestników.

od 1000 zł.

KONFERENCJE

Jesteśmy w stanie zorganizować konferencję nawet na pustyni, zapewniamy nagłośnienie, wizualizację i obsługę techniczną.
od 2000 zł.

DOKUMENTACJA IMPREZY

Naszym klientom proponujemy także dokumentację fotograficzną oraz video organizowanych przez nas imprez integracyjnych, pikników firmowych i eventów.
Fragmenty filmów oraz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez można obejrzeć na FOTO.COMPASS.NET.PL

VIDEO.COMPASS.NET.PL

od 2000 zł/1 dzień

LISTA ATRAKCJI – CENNIK
– atrakcje – imprezy integracyjne
– atrakcje – pikniki firmowe
– atrakcje dla dzieci – pikniki firmowe
– atrakcje zimowe
– inne usługi
– atrakcje – indoor

ABC ORGANIZACJI IMPREZ